Iness

Cesta do kostela

6. listopadu 2011 v 14:43 | iness
Tak, první listopadový článek je tady! :) Musim vám sdělit jednu věc (nevim ale,jestli jsem o tom už dříve nepsala), za necelé tři týdny letím se školou na dva týdny do Izraele! Už se nemůžu dočkat a hrozně se těším. Dostaly jsme už na celý pobyt program a je to úplně skvělý.Budeme se koupat v Mrtvém moři, na Šabat budeme spát :),budeme přespávat u beduínů,kteří nás svezou na velbloudech,pojede i na oslech a v džípech,půjdeme do jejich národních parků atd.atd....skvělý je,že budeme mít celou dobu jako doprovod ozbrojeného zdravotníka a neustále budeme mít k dyspozici Izraelsko-americkou armádu a oni nám budou vždycky zjišťovat jak bezpečné je místo,kam zrovna pojedeme :) Není to skvělý? Samozřejmě se budu hrozně bát teroristů,pavouků,hadů a štírů ale jedou s námi dvě nejlepší učitelky ze školy a bude to hrozná sranda! Těšim se až tam bude teplo a krásně. Rodiče koupili kůli mé cestě i nový foťák,takže budu fotit,fotit a fotit! :) Taky se těšim až si budu balit!! :)
Jelikož máme tedy nový foťák a dneska krásně svítilo sluníčko,na cestu do kostela (přes takový les a kopec) jsem si ho vzala a pořídila pár podzimních snímků....

Cup of tea

10. října 2011 v 18:04 | iness
Začal podzim. Divíte se,že se tu objevil nový článek? Já taky. Dneska jsem byla dopoledne u zubaře a tak jsem už nejela do Prahy do školy (no řekněte,mělo by to ještě vůbec smysl? :) a zůstala jsem doma. A teď už o škole ani muk.
Byla sobota. Už od saméh rána byla zima,šero a pršelo,proto není divu že se mi už před šestou nechtělo z vyhřáté postele. Ale vstala jsem. Vstala a jela se ségrou,kámoškou,Caddy a jejími sourozenci na vikariátní setkání mládeže do Obděnic u Petrovic. Nechci a nebudu vám popisovat celý den,který jsem celý strávila zabalená v zimní bundě a pověčinu něj sem se třásla zimou. Ani moc nevím,co jsem od toho očekávala ale nakonec mi to nepřišlo vůbec špatný (až na tu zimu,pochopitelně). Přešla jsem na jiné myšlenky a odpočinula si od učení a stresování se. Byla jsem na dvou zajímavých přednáškách o Dětech ze skumavky a vyráběla s holkama z fimo hmoty naušnice.Hned jak jsem večer přijela,lehla jsem si do postele a spala a spala....
Bohužel jsem se vzbudila do dalšího deštěm promáčeného a zmrzlého dne. Do kostela jsem si chtěla vzít foťák,abych mohla po cestě fotit les ale nic. Kdybych šla do kostela pěšky,zmrzly by mi nohy a kdybych měla venku fotit,zmrzly by mi ruce a možná i foťák :) Přišla jsem domů a uvařila si pořádný hrnec mého milovaného peprmintového čaje,bez něj si den nedokážu ani představit :)Nebudu už radši moc dál psát,protože bych určitě psala o škole. Mějte se krásně!
Iness


Zámecký park a Halberstadt

29. srpna 2011 v 15:39 | iness
Ahoj,
prázdniny se šíleným krátí a adapťák a nový školní rok se neodvratně blíží :( Proto se snažím užívat si poslední zbytky prázdnin jak nejlépe to jde. Minulý týden jsem se sestrou rozhodly,že pojedeme do nedaleké vesnice Vrchotovy Janovice na zámek a do zámeckého parku na piknik. Od rána jsem smažila cukety a balila :),vytiskly jsme mapku a jely. Bohužel cestou začalo trochu poprchávat, nicméně jsme to nevzdávaly a jely dál,až jsme přijely na místo určení. V tu ránu jsem si ale vzpoměla,že jsem náš oběd nechala doma! :) Otočily jsme se,doma se naobědvaly (ještě jsem stačila upéct buchtu:) a vyjely znovu,tentokrát už bez mapky :) Nic jsme doma naštěstí nezapoměly a našly si v parku poklidné místečko a začaly piknikovat. Snědly jsem buchtu a četly si a válely se. Po dicela dlouhé době,jsme šly na prohlídku. Na zámku jsem už byla před tím několikrát ale i tentokrát se mi tam líbilo.Pak jsme jely domů :)
Druhý den jsem s Lady Letty s ještě jednou spolužačkou jely navštívit do vedlejší vesničky češtinářku ze základky. Seděly jsme na zahradě,pily domácí Mojito,povídaly si a oslyntával nás její velký pes :) Dobře jsme se bavily a ani jsme si neuvědomovaly,že už tam sedíme pět hodin! Ani nedokážu pořádně říct,jak se mi bude po jejích hodinách češtiny stýskat! :(
V sobotu ráno jsem jela s rodinou a babičkou na víkend do německého města Halberstadtu. Jely jsme šest hodin,než jsme dojely k hotelu,kde jsme byli na jednu noc ubitovaní. Prohlíželi jsme si město,asi tři hodiny nakupovali v pasáži,HM a New Yorkeru :)a večer zašli do Španělské restaurace. Druhý den jsme se koukli na tamní nádraží a vyrazili tu několiksetkilometrovou cesty zpátky domů.
Celou dobu jsem měla foťák u sebe a nafotila jsem pro vás pár snímků.

Moje nožky v parku :)

Řím

19. srpna 2011 v 16:31 | iness


Ahoj,
včera jsem se vrátila z dovolené v Římě. Domů jsem přijela až v půl deváté a byla jsem unavená z cesty,proto píšu až dneska. :)
V sobotu ráno jsem byla hrozně nervózní z cesty letadlem. Na letišti ale byly hodné letušky a poradily nám co máme dělat a kam máme jít,takže nám letadlo neuletělo. Vzala jsem si Kinedryl,aby mi nebylo špatně a pak jsme nasedli a začalo se startovat. Byl to hrozně divný pocit,nezálehaly mi uši ale cítila jsem v hlavě takový divný tlak. Naštěstí na palubě nebyl žádný terorista a ani jsme neztroskotaly :) Letěly jsme chvílema i nad mořem,které bylo krásně modré. Na Italském letišti byl hrozný zmatek spoustu lidí a mi jsme nevěděly kam jít a už vůbec jak se dostat do Říma! Naštěstí nás oslovil jeden taxikář a nějak jsem s ním domluvily,že nás sveze až před dům,kde jsme bydleli.
Hned jak jsme vešli na pokoj,pustili se do nás komáři a pořád,pořád tam byli i když jsem si koupily Raidy!! V jednu chvíli jsem měla na jedné noze 14 štípanců a to ještě nebyl zdaleka konec :) Po celou dobu pobytu jsem chodily po Římských památkách. Vatikán byl od nás jenom 5 minut pěšky a skoro všude jsem i pěšky došoly,maximálně jsme jely pár stanic autobusem. Byli jsem tedy ve Vatikánu (asi 4krát:) a v katedrále, šly jsme na Andělský hrad, do Kolosea,do Kalistových katakobm a spoustu,spoustu kostelů a chrámů :) Na jeden den jsme jeli vlakem k moři a cestou jsme míjely pole melounou.
Každý den bylo neuvěřitelné horko,tak jsme se na odpoledne (pokud to šlo vracely na pokoj,kde jsme odpočívali a hráli různé stolní hry a karty až do večera.
Byli jsem párkrát v restauraci na jídle,ale člověk v těch vedrech neměl moc chuť k jídlu nebo hlad a měla jsem výbornou obří mentolovou a oranžovou melounovou zmrzlinu :)
Mám tolik zážitků,že je ani všechny nedokážu vypsat. Hrozně se mi tam líbilo a naneštěstí jsem tak přizpůsobivý člověk,že si během pár dnů zvyknu na cizí prostředí a vůbec se mi nechce domů se vracet ke starému stereotypu. Proto se mi vůbec nechtělo do studených,nudných a usedlých Čech.Nejradši bych ještě zůstala v Římě a hrála karty a procházela se po památkách a jedla jednu zmrzlinu za druhou :(
Samozdřejmě,jsem nezapoměla fotit a proto vám se pár fotek i dám.

Srpen

12. srpna 2011 v 12:45 | iness
Ahoj,
dloouho jsem se již neozvala.Nešly mi psát komentáře,ale taťka mi zpravil internet na mém netbooku a už mi zase jdou psát :)
Za poslední týdny jsem zažila samé pěkné věci. Tři týdny zpět jsem byla se ségrou na Shakespearovských slavnosech v Praze na hradě na Romeovi a Jůlii. Sice pršelo,ale bylo to nádherné!! Lístky, (jeden za 800,-) které jsme dostali od jedné známé,která nakonec nemohla jet, byli hned do druhé řady! Dostaly jsem tam senzační pláštěnky a na půjčení deky. Ve třičtvrtě na deset byla desetiminutová přestávka a šly jsme se projít. Bylo to skvělý,nikdo tam už tak pozdě nebyl a poprvé jsem vyděla krásně nasvícenou katedrálu sv. Víta a zářicí Prahu zezhora.
Pár dní na to,jsem jela s taťkou s sourozenci na výlet. Nejdřív jsme se stavili v Nižboru na zámku v Keltském muzeu (ano,právě tady jsem byla se třídou během našeho třídenního výletu :). Jely jsem do Kladna na výborný oběd a pak do Lidic. Nevěděla jsem jak to tam vypadá a byla jsem překvapená,když jsme dojely do takové větší vesničky,trochu jsem si představovala,že tam bude jenom louka :) Pak jsme kousek popojeli a dojely k muzeu a za ním opravdu byla ta louka. Prošly jsme muzeum (i s mojí 5 sestřičkou,chudinkou :). Nejdřív nám pustily kratičký dokument a pak náslodvaly fotografie a další krátká videa. Bylo to fakt hrozně smutný. Pak jsme vyšly na louku,krásně posečenou, k pomníku lidických dětí (z těch tmavejch soch mi docela mrazilo v zádech, a pomodlily se. Dál jsem šli jenom kousek až k zbylým základům statku Horáků a jely domů. Po cestě tam,mi bylo pěkně blbě ale cestou zpátky nanštěstí ne.
Večer přijela Clarett na návštěvu. Skákaly jsme (hlavně teda Clarett) na naší trampolíně,grilovaly a pak šly spát do tee-pee. Bylo to fakt hustý a skvělý! :)
Došla jsem si potřetí do kina na Harryho Pottera (už i nejspíš naposledy:)
Tento týden jsem byla se sestrou u babičky,která mi koupila krásné hnědé dlouhé šaty a nádherný,překrásný,nejhezčí triko-tuniku-šaty (prostě všechno dohromady) ! Moc nejde posat,je žluto-čerený. Připadá mi trošku jak nějaký japonský obleček nebo jako obleček pro skřítka a babičce to příde jak hadr pro budhu :)
A teď k dnešku. Nebo spíš k zítřku. Zítra naše rodina vyráží na dovolenou do Říma,letecky! Mám z toho dosti obavy,vetšina rodiny včetně mě ještě nikdy neletěla! Mamka má k tomu ještě naštíplý kotník a chodí v ortéze (sádru odmítla) a nikdo neví jakk to tam vůbec bude probíhat! Tak nám prosím držte palce! Na druhou stranu se už těším,těším se jak tam bude teplo a na siesty,protože jsmem nakoupili nové stolní hry s sebou.
Tím jsem taky chtěla oznámit,že tu pět dní nebudu a žádný článek nepřednastavím,musím si balit,protože ještě nikdo u nás balit nezačal a letíme už zítra!!!!
Mějte se tedy krásně!
Vaše Ines :)

Komentář pro Lúthien + zase doma

31. července 2011 v 13:34 | iness
Ahoj,
poslušně hlásm, že jsem včera přijela domů, začala jsem obcházet blogy a zjistila jsem,že mi u nejdou psát komentáře a já vůbec nevím co s tím!!
A tak komentář pro Lúthien musím vložit sem a doufám,že ostatním SB to nebude vadit :)
Nuže :) :
(komentář je psán včera)
Dneska jsem se konečně vrátila domů,tak jsem si přečetla články,které jsem zameškala. Je mi moc líto,že ti to nevyšlo ale jsem zase ráda,že se tam nemusíš dál trápit. Babička mi zrovna vyprávěala o neteři její kamarádky,která jela jako au-pair do ciziny (myslim,že do ameriky) a tam jí znásilnili a zabili! Tak jsem se za tebe začla modlit,aby tě to taky nepotkalo
Podle posledních článků to vypadá že ti kluci jsou jaksi rozmazlení (a to jsem myslela že nic horšího než moje nejmladší ségra být už nemůže). Držím ti palce s odletem a bude se za tebe modlit dál!

********

A teď už pro všechny :)
Byla jsem 14 dní u babičky v České Lípě. Byla jsem tam jenom s mamkou a malou ségrou :) Náramě jsem si to tam užila,ušila tři sukně,byla znovu v kině na Harryn,přečeetla jsem si Harryho a chodila po nákupech,muzeích a různých zajímavostech města :)
DOufám,že jste se měly taky tak krásně jako já :)
Mějte se hezky a těšte se na další článek,kerý napíšu snad co nejdřív :)

Harry Potter a relikvie smrti část 2 - trailer

12. července 2011 v 12:00
Ahoj,
článek s trailerem na Harryho Pottera 7.díl 2.část naleznete nejspíš na každém druhém blogu. Včera jsem byla na návštěvě u Caddy,domlouvali jsme naši cestu do kina a pustily jsme si trailer,který jsem doposud neviděla,úplně nám běhal mráz po zádech..Už se hrozně těším až uvidím film i když vím,že to bude hrozně drsný a že už to bude poslední Harry na celém světě :(

CHtěla bych vás upozornit hned na prvních pár vteřin traileru,
ta scénka je hrozně smutná...

Prázdniny

5. července 2011 v 11:53 | iness

Ahoj,
jsem opravdu s tím psaním hrozná! Ale,jsem tu,tak to nebudu dál řešit a radši začnu psát.
Začnu asi čtvrtkem,posledním dnem na základní škole. Oblékla jsem se do šatů,vzala si desky na vysvědčení a vyrazila.
Nejdřív byl ve škole zmatek ale to pak při proslovu,dojemné hudbě a atmosféře přešlo na dojetí a pláč (ale né můj :).
Ve třídě jsme dostali vysvědčení. Poprvé na druhém stupni jsem dostala samé jedničky (dala jsem si pěkně na čas,když už jsem přijatá na střední :). Poslední pohledy na školu,se kterou se mi nějak nechtělo loučit, já si totiž ještě pořádně neuvědomuju,že už se tam nikdy nevrátim a nebudu se deně potkávat s mými spolužáky.
Odpoledne,spíš k večeru, jsem vyrazila na naší skvělou rozlučku. S prominutím vám nebudu psát všechny příhody,nehody a náhody co nás tam potkali,ti co mě znají osobně to už slyšeli nebo i dokonce zažili :) Rozlučka byla prostě parádní,náramně jsem si ji užila a jsem ráda,že jsem tam nepřespávala :)
V pátek,se (pokud si dobře pamatuji nic mimořádného nedělo:)
V sobotu jsem jela ke kadeřnici. Nechala jsem si obarvit vlasy na červeno-zrzavo a ostříhat se. Ostříhaná jsem dost podobně,jako jsem byla před tím, ale té barvy se nemůžu nabažit :)
Odpoledne přijela Clarett a přišla Caddy. Oslavovaly jsme konec školního ruku a začátek prázdnin. Sešlo se tam hodně dobrého jídla a koukaly jsem se na Poirota Třetí dívka a Slečnu Marplovou Nemesis,u které jsme se šíleně bály a držely se křečovitě za ruce. Po filmech jsme se nasmály,při představách,že po střední poletíme do Anglie dělat au-pair (vlastně ani nevím,jak se to píše :) dětem Kate a Williama :)

My birthday

13. června 2011 v 17:47
Ahoj,
v pátek jsem měla 16.narozeniny! Trochu zvláštní,protože na 16 let se vůbec necítím. Oslavovala jsem s kámoškou a rodinou a dostala jsem plno dárků:naušnice,čokolády,šátek,krásný hrneček s králíčkem :),...Mamka mi upekla výborný jahodový dort. V sobotu,pokkud všechno dobře vyjde,bych měla mít ještě jednou malou oslavu s Clarett,na to se už děsně těšim :) Abych pořád nemlela jenom o narozeninách mám pro vás další zprávy.
Ve škole mám snad už všechny písemky napsané nejobávanější dvě (z dějepisu a chemie) se mi naštěstí vyhly. Zítra máme na škole Den zdraví a deváťáci jsou na stanovištích,za což jsem nesmírně vděčná protože tyhle akce,kdy učitelky rozdělí celý II. stupeň na příšerný skupinky, byly fakt hrozný a s hrůzou na ně vzpomínám :)
Ve středu jedu se třídou na třídenní školní výlet,už ani nevim jestli se na něj pořádně těšim. Bude výluka a ve čvrtek stávka,takže výlet,který jsme si naplánovali na čtvrtek padl a máme na ten den odhlášený oběd. Třídní učitelka má nějaký zánět sedacího nervu,bolí jí příšerně noha,od kolena dolů jí necítí a nemůže chodit (o bolavých zádech nemluvim) a dneska se na poslední chvíli jedna učitelka (ze které mám hrůzu :) uvolila že s námi pojede. Po několikahodinovém dohadování o tom,jestli se vůbec pojede nebo ne, jsem byla z poloviny třídy naprosto vytočená a naštvaná (vlastní názor se tam nikdy neprosadí a já chci do BRNA! :).
Doufám,že alespoň to počasí se nám povede,držte mi pak palce ať se tam nezcvoknu!!
Celý článek jsou jen kecy, snad mě ale omluvíte :) Další článek plánuju až asi na víkend (pokud do té doby nezemřu :).
Mějte se hezky!
Iness :)

Nový design a nové sb

24. května 2011 v 19:08 | iness
Ahoj,
po dlouhé době další článek. Neměla jsem moc nápady,chuť a náladu něco psát, před minutkou jsem dopsala děsnej sloh - vyprávění,který se mi divně protáhl a jsou to děsný kecy,že to ani snad není možný. Tak to ale je,když píšu na poslední chvíli slohy. Už asi od pátka mi není moc dobře, v sobotu se to zhoršilo a teď je to sice lepší ale horší než včera :) Bolí mě v krku,mám divnou rýmu,pokašlávám a pobolívá mě hlava :)
Udělala jsem si změnu udělala nový design,moc jsem si ho nepromíšlela tak je to design ,,z fleku",konečně jsem ráda že jsem přišla jak si ho nastavit ale stejně mi to tak divně vychází,protože jsem si ho dělala na mém netbooku,který mám o hodně menší obrazovku než jiný počítače a nootebooky :)
Po dlouhé době mám taky nové SB a je jím Shiresann,známe se teprve krátko tak je to spřátelení na rychlo :) Má moc pěkný blog o pán prstenů a jeví se mi jako slušná a milá osůbka :)
Samozdřejmě jsem jí udělala i diplom ale mě diplomy vůbec nejdou, tak je jaký je :)


Doufám, Shiresann, že se ti diplom alespoň trošičku líbí a budeme mít skvělý přátelství! :)
Všechny vás zdraví Iness!

Velikonoce 2011

24. dubna 2011 v 10:33

Ahojky,
nevím moc jak začít,snad jen že se mám krásně,užívám si prázdnin a tepla :)Protože mám ukecanou náladu,rozepíšu vám co sem zažívala a dělala během prázdninových dní :)Začnu ale středou,ve škole jsem měli projektový den s tématem Země EU. Bylo to náročný ale pěkný,myslim že sme si to jako třída užily. Nechci se o tom dni moc rozepisovat,protože by toho bylo opravdu moc.

Zelený čtvrtek
Ráno jsem jela ke kadeřnici. Nechala jsem si zastřihnout konečky a nabarvit si vlasy. Všechno dopadlo dobře,jen někteří lidi nedokázali poznat změnu barvy :) Poté jsem jela se sestrou do Bene na nákupy a všechno možné zařizování a hledání brigády na letní prázdniny. I když jsme neměli moc času,zapluly jsme do prvního obchodu s oblečením a koupily jsem si dohromady krásné šaty a já jsem si koupila třičtvrťáky a kraťasy :) Pak jsme běhaly neorganizovaně po městě sem a tam snad několik hodin. Pěkně jsem si to užívala ale byla jsem pak už docela utahaná.
Odpoledne jsme jeli (celá rodina) do kostela na mši,Velikonoční mše nemají chybu :)
Naše rodina už několik let drží tradici,že na Zelený čtvrtek máme víno,sladkého beránka,jehněčí maso a nekvašené chleby (tenhle rok jsme ale sehnaly jenom jedno balení) takže jsem si jako kadý rok velice pochutnala :)

Velký pátek a Bílá sobota
V pátek jsem držela půst,jedla jsem chleba s máslem,nedívala jsem se na televizi a nebyla jsem na počítači. Celý den jsem si četla nebo poslouchala Báječná léta pod psa,protože to má sestra jako povinnou četbu k maturitě ale nechce se jí to číst tak si stáhla audio nahrávky :)Dopoledne na Bílou sobotu jsme byli v nedalekém městečku na zmrzlině,odpoledne jsem žehlila a koukala se na Tristana a Isoldu :). Večer jsme jeli na mši a i tentokrát mi vydržela svíčka hořet po celou dlouhatánckou mši. Domů jsem přijela po půl jedenáctý a šla rovnou do mojí milovované postýlečky :)

Mějte se moc hezky,užijte si pořádně neděli a Velikonoční pondělí!
Iness

P.S.Zdroj obrázku: www.deviantart.com

Shine your glory down

2. dubna 2011 v 12:10 | iness
Ahoj,
nebojte,i když se moc neozývám,pořád žiju :) Jsem ráda že se docela oteplilo a často svítí sluníčko,už si přeju aby se pořádně oteplilo a bylo to tak až do Vánoc! :) Ve městě,kam chodím do školy už otevřeli zmrzlinu,která je široko daleko vyhlášená (dokonce si ji tam i jednou dával prezident :) a tak jsem neváhala a každou odpoledku jsem si šla koupit :) Dneska to samý tenhle :) smajlík co? Ve škole to bylo jako obvykle,nemocná chemikářka se vrátila,byl dějepis,fyzika a tak jsem zase měla z čeho se nervovat a cítit se na dně. V naší třídě se začal řešit školní třídenní výlet,strávilo se u toho pár hodin a zatím je vybraný něco u Berouna (už se docela těšim:). Jo a abych na to nezapoměla,ve středu byla rodičovská schůzka na sš cestovního ruchu a už mám předběžný seznam učebnic a sešitů,neuvěřitelné co? K tomu mi ještě přišel dopis z gymnázia že nemusim dělat přijímací zkoužky,vůbec to nechápu a jsem z toho celá špatná,protože budu muset co nevidět udělat úplně posledení rozhodnutí! Ách ne! :)
Představte si, Rebecca st James tenhle nebo minulý měsíc vydala nové CD s názvem I will praise you!! Moc si ho přeji :)
Mám pro vás ochutnávku-písničku jménem Shine your glory down Tvoje sláva září dolů(u toho překladu si nejsem jistá,google překladač mi to přeložil jako zářit vaše sláva dolů).Hrozně se mi ta písnička líbí :)


Už ani nevím, jestli jsem vám psala v minulých článcích o tom jak se mi nedařilo upéct Mandarinkový dort s receptem od Clarett :) No prostě se mi nepovedlo to těsto,asi neumim ušlehat sníh :) Dneska jsem našla podobný recept bez šlehání sněhu a tření žloutkou a zatím to vypadá úžasně. Mám korpus (Clarett: Má ten korpus být jenom asi 2-3 cm vysokej nebo vyšší?:) a výbornej mandarinkovej krém,za chvíli to půjdu dát dohromady :) Nejspíš vás moje kecy o tom jak peču vůbec nezajímají a já vás chápu ale prostě jsem to chtěla napsat, protože děsně ráda peču (což nedopadá vždy dobře) ,vařim a experimentuju v kuchyni :)
Mějte se všichni moc hezky !
Zdraví vás vaše Iness,která má momentálně dobrou náladu :)

Včera,dnes,zítra....

23. března 2011 v 13:51 | iness
Ahoj,
mám pro vás další kecy :)
Tak nejprve. Včera jsem si úžasně odpočinula.Není nic lepšího než si jednou za čas pustit nějaký skvělý film. Víc než týden jsem si plánovala,že si pustím v úterý 22.3.2011 Tmavomodrý svět (na tenhle film nikdá nedám dopustit:),film začínal až v devět ale to mě nemohlo odradit :) Koukala jsem se s taťkou, s tím se na takovéhle filmy kouká dobře, protože se často schodnem v názorech a to co nechápu nebo nevim mi poví :) Užívala jsem si ,,plnými doušky" a šla jsem spát ve čtvrt na dvanáct :) Tak to je nejdůležitější,co jsem vám chtěla zdělit ale mám tu pár dalších věcí.

Jarní prázdniny

12. března 2011 v 23:01

Ahoj,
omlouvám se vám, že jsem se dlouho neozvala nejdřív jsem neměla náladu ani čas a potom jsem jela k babičce,protože jsem tento týden měla dlouho očekávané jarní prázdniny. Minulý pátek jsem byla sestře na maturitním plese. Bylo to moc a moc dobrý. Sestra měla nejhezčí a nejoriginálnější šaty a její třída měla nejlepší půlnoční překvapení :) Tančila jsem se sourozencema,rodičema a chvilku i s Caddy a její sestrou a Mlejkom v kroužku a byla to zábava! V neděli jsem jela s mladšíma sestrama a mamkou k babičce (už jsem se k ní strašnou dobu těšila). Bylo to tam fakt úžasný,mám to tam děsně ráda, je tam pohoda a cítím se tam skvěle,s babičkou je strašná legrace a někdy mi připomíná slečnu Marplovou :) Neustále jsme jedli nebo chodili nakupovat. Mamka mi koupila jedny krásný šaty a mikinu a babička k svátku takový delší triko. Dalším programem byly stolní hry,hlavně Sázky a dostihy,které jsem ke konci nemohla ani vidět :) moje malá sestřička je blázen do Angeliky (nevim jestli to znáte,je to starý seriál,na kterej chodila moje babička s mamkou dřív do kina) no a tak neustále běžela Nezkrotná Angelika,Angelika a král,....ach jo :) Abych ale řekla pravdu,skoro vůbec se mi nechtělo domů a už vůbec se mi nechce do školy :( Aspoň že je zítra ještě neděle,tu si musím pořádně užít!
Tak,mějte se moc hezky a užiívejte si zbytek víkendu!

P.S.zdroj obrázku : deviantart.com
P.P.S. Poslední dobou mám slabost pro gramofony, jeden bych si přála,takový ten starý růžový :) u babičky jsme na jejim gramofonu poslouchali Hurvínka.

19.,20. února

20. února 2011 v 17:17 | iness
a

Nevím o čem psát, tak vám napíšu události posledních dnů. V pátek jsem se probudila a všude venku napadlo znovu spoustu sněhu. Odpoledne ke mě přišla Lilliene na hranolky a Poirota :) Dívali jsme se na Pět malých prasátek (opravdu jeden z nejlepších dílů), ke konci přileja i Clarett a rozhodli jsem se, že si pustíme jednu strašně stračidelnou slečnu Marplovou Cukání v palci. Opravdu jsem se děsně bála a Clarett,řekla bych, taky. Naštěstí jsme na uklidnění měli pepermintovou čokoládu :) Taky chystám nový jarní design,pracuji na něm už tři dny tak doufám, že se mi to povede,nechte se v březnu překvapit! :)

Water

15. února 2011 v 18:42
Ahoj,
o výtvarce jsem se zapojila do soutěžě na téma voda, na toto téma se měla vyrobit koláž,namalovat obrázek nebo něco s vodou související vyfotit. Všechny soutěžní obrázky se posílají do ANGLIE a výtězné práce budou prý vystavené v nějakém Londýnském muzeu :) Anglie mluví za vše a tak jsem se přihlásila :) Malovala jsem doma aquarelovými pastelkami (mamka mi koupila úplně nový) a obrázek jsem si samozdřejmě vyfotila,kouknout se na něj můžete tady.
Jinak se mám pořád stejně, škola,učení,rýma,únava,chci víkend! :)
Mějte se famfárově a piště mi prosím nápady  na další článek,protože totálně nevim o čem psát :(
Iness :)

a

Můj sváteční den

9. února 2011 v 16:00
Ahoj,
včera jsem měla svátek,(upozorňuji vás, že je to trochu chyták s tim mym svátkem:)),nebylo mi moc dobře a tak jsem včera ani dneska nebyla ve škole :) Krásně jsem odpočívala a jediné co bylo blbý bylo, že skoro vůbec nevim na jaký film se mám kouknout,ach jo :( kdyby jste někdo pro mě měl nějaký dobrý návrh na pěkný film,neváhejte a pište komentář :) Dostala jsem k svátku samí skvělý věci: dopisní papíry,obrázek a takovou sponu do vlasů a naušnice,které k tomu hezky ladí :) Mám pro různé a všelijaké naušnice úplnou slabost :)
Jinak nevim co psát,nemám vůbec žádné nápady na články,(kdybyste někdo měl nějaký nápad nebo přání o čem mám napsat,pište mi prosím) a ani moc náladu.
Tak se mějte dobře a pište prosím nápady na film i článek!
Iness

2.února

2. února 2011 v 16:49
Ahojky:)
představte si, píšu vám z mého nového miniaturního notebooku!:) jsem prostě hrozně rozmazlená a taťka mi dal jeden jeho pracovní notebook, který u něj ležel ve skříni,mám z něj docela radost ale pár věcí je na něm potřeba ještě doladit. Teď k vysvědčení,rozdávalo se už v pondělí a mám světe div se! jenom dvě dvojky- z matiky a chemie,nebylo to pro mě žádné překvapení protože jsem to už prostě tušila a nebo věděla :) A co vyše vysvědčení??
My máme v pátek pololetní prázdniny ale je škoda, že jenom jeden den :( Jsem ráda, že už je první pololetí za mnou,už se nemusim tolik nervovat kůli průměru (snad:),ovšem teď jsou přede mnou důležitější věci jako definitivně rozhodnout o moji blízké,dlouhé budoucnosti a odeslat přihlášky.
Ach jo...Moc se mi nechce.
To je ode mě snad všechno (je toho žalostně málo:).
Mějte se moc a moc hezky!

1.výročí konzertu Emiliany Torrini v Praze

28. ledna 2011 v 13:45
A je to tady. Dneska já,Clarett,Caddy, Klaras a mnoho dalších lidí slaví(nebo by slavit rozhodně mělo!) výročí konzertu Emiliany Torrini v Praze :) Je to úplně neuvěřitelné že to už je rok pryč! Nad postelí mi vysí její autogram s lístkem na konzert, a druhý lístek (taťkův) mám neustále v peněžence. Našla jsem článek,který jsem napsala druhý den po konzertu a opravdu jsem se děsně nasmála :) :) Na ten den opravdu nikdy nechci zapomenout a myslim že je chyba, že se 28.leden nevyhlásil jako státní svátek,kdy  byla Emiliana v Praze :)

fotka z konzertu :)

Cesta do neznáma

20. ledna 2011 v 18:52
Ahoj,
nevěděla jsem jakej článek napsat tak vám sem dám můj sloh. Bylo to líčení a téma byla nějaká krajina nebo naše oblíbené místo. Nevim jestli se mi to povedlo a dobře jsem vyjádřila svoji myšlenku. :)
tak

Nejprve obrázek na úvod, podle mě moc neodpovídá mé představě ale jsou tam stromy,cestička a kouzelná atmosféra.
 
 

Reklama