I´m sorry

8. září 2011 v 18:19 | iness
Ahoj,
omlouvám se,že jsem už dlouho nenapsala. Poslední dobou jsem byla tak zaneprázdněná,že poslední můj článek byl napsaný v srpnu!!
Věci se totiž mají tak. 1.září jsem jela s největšími obavami na adaptační kurz s mojí ,,třídou" na Cestovním ruchu a moje všechny nejhorší obavy dokázaly naplnim téměř do druhého dne. Nebudu vám psát jak hrozné to bylo,jak jsem strašně chtěla domů a brečet a brečet a brečet a jak jsem strašně něchtěla v pondělí na školu nastoupit (no řekněte,je normální na spící spolužačku napatlat zubní pastu a ještě jí před spaní zakouřit celou ložnici i když víte,že snad jako jediná ze třídy nekouří? ). Celý další dva dny jsem skoro celé probrečela :( Naštěstí rodiče dobře zareagovali a okamžitě začali jednat. V pondělí jsem zůstala doma a učila se na druhý den na příjimací zkoušky na Židovské gymnázium (Lauderovy školy) do Prahy. Totálně jsem zapoměla matiku a tak jsem lítala po ssousedech,aby mi pomohly vypočítat příklad.Druhý den jsem jela do Prahy na přijímačky,které se skládaly asi z pěti naprosto těžkých testů,ze kterých jsem měla hrozný pocit a začala jsem si znovu zoufat.


Nedočkavě jsem čekala na šestou hodinu,kdy nám měly zavolat výsledky a naštěstí (i když vím že to nejspíš nebylo tolik štěstí jako malý zázrak) jsem se tam dostala!! V té třídě,kam jsem se hlásila je jenom deset dětí (a to je nejpočetnější třída na vyšším gymplu :) a chodí tam moje dlouholetá kamarádka! Hned druhý den jsem nasedla na vlak a vyrazila vstříc nové škole. Nevím,zdalipak vám dokážu vysvětlit specifikaci této školy,radši se o to nebudu ani pokoušet a dám váám odkaz na její stránky a opravdu vám doporučuji se na ty stránky podívat,jelikož tato škola se opravdu nevidí na každém kroku (odkaz).
A teď další důvody proč jsem se dlouho neozvala. Každý den vstávám před šestou hodinou,sama jezdím vlakem,metrem,bloudim po Praze,vracím se domů obvykle po šesté hodině,nemám čas si ani uklidit v pokoji :) a chodím spát v devět hodin. Naštěstí brzy bude víkend a já snad příjdu na nějaké dobré téma na další článek a snad ho i napíšu :)
Přes všechny ty kecy jsem úplně zapoměla na vás. Jak se líbí vám na školách? Doufám,že jste všichni spokojeni a né moc vyčerpaní.
Mějte se hezky i když je špatné počasí :)
Iness
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clarett Clarett | Web | 8. září 2011 v 19:17 | Reagovat

Moje milá Mladěnko, já mám pořád tak ohromnou radost, že Ti to dobře dopadlo... fakt je to zázrak přes všechno to, co sis musela vytrpět, stresy, cizí školu, cizí město, den na přípravu... ať tam najdeš dobré lidi, co jsou Ti blízko a těší Tě tam jezdit, i když i to je dost namáhavé. Nemůžu se dočkat, až se uvidíme. Do té doby se snaž mít co nejlíp!!!

Já jsem na gymplu spokojená, malými, ale hojnými zázraky se to i se třídou všechno obrací k lepšímu a jak už jsem Ti někde někdy psala, schytali jsme ty nejlepší profesory. :-)

2 Jíťa Jíťa | Web | 9. září 2011 v 17:20 | Reagovat

Panečku, to by člověk neřek, jaký lidi taky můžou jít na gympl... Je mně to líto, že jsi musela tak narychlli měnit školu, ale na druhou stranu - než se nechat terorizovat od zastydlých puberťáků, to je lepší dojíždět do Prahy a mít klid. Přeju ti, abys to zvládala a někde se tam v té pražské džungli neztratila! :D

3 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 9. září 2011 v 22:11 | Reagovat

Je mi moc líto co sis musela zažít na adapťáku a chápu jak ses cítila. Já jsem takhle trplěa v devítce na základce a celý ten jsem si hrozně, hrozně moc přála být pryč a i když nejsem věřící tak můžu říct, že jsem se začala modlit, aby to už skončilo... Moje přání se mi vyplnilo a když jsem loni nastoupila na střední, rozklepaná jako ratlík, všechno se obrátilo k lepšímu a ( hned to klepu) je to tak dosud, chytla jsem dobrou partu a jsme moc fajn třída a já doufám, že nám to vydrží až k maturitě.
Je skvělé, že Ti rodiče takhle vyšli vstříc a ty jsi mohla přesoupit, gratuluju  úspěšnému složení zkoušek, na jejichž přípravu jsi měla málo času, jsi vážně dobrá! Ta škola vypadá opravdu zajímavě, věděla jsem, že existují církevní školy taky v našem městě jedna je, ale není to nic proti tomu kam chodíš ty to je opravdu ojedinělé. Určitě to tam bde moc fajna držím Ti palce, aby se Ti tam líbilo a rozumnlě sis se spolužáky. Přeju Ti tam mnoho úspěchů a ať se Ti tam líbí! :-)

4 Nessa Nessa | Web | 11. září 2011 v 19:23 | Reagovat

Fúha, nevedela som, že na tej škole je to až také zlé. Je mi ťa skutočne ľúto a dúfam, že sa s takým hrozným správaním už nikdy v živote nestretneš. Prajem ti aby sa ti na novej škole darilo a aby si tam mala lepších spolužiakov!

5 froduvsvet froduvsvet | 17. září 2011 v 14:47 | Reagovat

máš moc hezký blog :-) moc se mi líbí :-)

6 Lúthien Lúthien | Web | 17. září 2011 v 18:24 | Reagovat

Páni, tak to je super, že rodiče takhle zareagovali a nenechali tě, aby ses trápila - máš určitě skvělé rodiče! Jsi v Božích rukách a je vidět, že tě v téhle situaci neopustil a požehnal ti. Tak ať se ti na nové škole líbí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama