Prázdniny

5. července 2011 v 11:53 | iness |  Iness

Ahoj,
jsem opravdu s tím psaním hrozná! Ale,jsem tu,tak to nebudu dál řešit a radši začnu psát.
Začnu asi čtvrtkem,posledním dnem na základní škole. Oblékla jsem se do šatů,vzala si desky na vysvědčení a vyrazila.
Nejdřív byl ve škole zmatek ale to pak při proslovu,dojemné hudbě a atmosféře přešlo na dojetí a pláč (ale né můj :).
Ve třídě jsme dostali vysvědčení. Poprvé na druhém stupni jsem dostala samé jedničky (dala jsem si pěkně na čas,když už jsem přijatá na střední :). Poslední pohledy na školu,se kterou se mi nějak nechtělo loučit, já si totiž ještě pořádně neuvědomuju,že už se tam nikdy nevrátim a nebudu se deně potkávat s mými spolužáky.
Odpoledne,spíš k večeru, jsem vyrazila na naší skvělou rozlučku. S prominutím vám nebudu psát všechny příhody,nehody a náhody co nás tam potkali,ti co mě znají osobně to už slyšeli nebo i dokonce zažili :) Rozlučka byla prostě parádní,náramně jsem si ji užila a jsem ráda,že jsem tam nepřespávala :)
V pátek,se (pokud si dobře pamatuji nic mimořádného nedělo:)
V sobotu jsem jela ke kadeřnici. Nechala jsem si obarvit vlasy na červeno-zrzavo a ostříhat se. Ostříhaná jsem dost podobně,jako jsem byla před tím, ale té barvy se nemůžu nabažit :)
Odpoledne přijela Clarett a přišla Caddy. Oslavovaly jsme konec školního ruku a začátek prázdnin. Sešlo se tam hodně dobrého jídla a koukaly jsem se na Poirota Třetí dívka a Slečnu Marplovou Nemesis,u které jsme se šíleně bály a držely se křečovitě za ruce. Po filmech jsme se nasmály,při představách,že po střední poletíme do Anglie dělat au-pair (vlastně ani nevím,jak se to píše :) dětem Kate a Williama :)


Večer jsem šla se sestrou do vedlejší vesnice na zábavu. Dost jsem koukala,když tam začaly hrát Jede,jede mašinka nebo Dělání,dělání a Michala Davida :) Byla nám hrozná zima a pak ještě začalo pršet ale i přesto jsme si o docela užily a byli tam asi do čtvrt na jednu.
V neděli jsem jela s kámoškou a sousedkou v jedné osobě :) do Prahy na nákupy a nejvíc jsem si to užila. Byli jsme na Novém Smíchově a vlezly jsme do spoutu obchodů s oblečením. Koupily jsmem si krásná stejná tílka s úžasnými srdíčky a litovaly jsme že tílka s nápisem Hello Boys! na nás vypadaly jako pytle :) Pak jsem si koupila krásnou sukni,mašličkové naušnice a příjemné triko s dlouhým rukávem :) Na víc věcí mi nezbyly peníze a jen s těžkým srdcem jsem tam nechávala překrásný dvoje šaty!!
Včera jsem byla s rodiči a polovinou sourozenců (první polovina je na táborech :) na obědě a flákat se po městě :)
Dolehla na mě úžasná flákací a odpočinková nálada prázdnin,takže skoro vůbec nic nedělám a užívám si to. :) Dneska přijede babička,takže budu muset uklidit ale trocha pohybu mě snad nezabije :)
A co vy a prázdniny? Jaké máte plány?
Já pojedu jako každý rok s Caddy,její sestrou a kámoškou a moji sestrou do Prahy na Harryho Pottera,vždycky to je velkolepá a důležitá akce na kterou se dlouho vzpomíná a dlouho předem těší :) Pak pojedu k babičkám a na rodinnou dovolenou,poletíme (někteří) prvně letadlem do Říma,už se těším! :) Mám taky v plánu jezdit na výlety po ČR,musím navštívit své rodné Pardubice, Karlštejn,Lidice a Dobřichovice (?-už si moc nepamatuju jak se to tam vlastně jmenuje:)
Ještě malinká nezajímavá poznámka k obrázku, takováhle obří barevná lízátka nám loni přivezla sestra z Anglie a já to svoje červené mám pořád schované ve škříni,protože se mi hrozně líbí a doma jsme zjistili,že jedno lízátko se líže zhruba týden a já sledké ve velkém moc nemusim :)
Docela jsem se rozepsala :) Doufám, že se ještě ozvu do doby než odjedu na týden-možná dva k babičce. Pište prosím do komentářů o čem chcete abych psala a užíveje si prázdniny!! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shiresann Shiresann | Web | 5. července 2011 v 17:24 | Reagovat

Téda :DD mno já původně nejsem čistě zrzavá, bla jsem takpvá světle hnědo zrzavá xD prostě strašná barva :-!
a už odmalička miluju zrzavou barvu vlasů ♥ a tak se semlelo že mám najednou zrzavý :DD a ty si taky užij prázdniny a dík ! :)

2 Jíťa Jíťa | Web | 6. července 2011 v 19:46 | Reagovat

Pane jo, koukám, že si prázdniny zatím užíváš plnými doušky :-) No, tak to má být, jen tak dál :-)
A moc grauluju k vysvědčení!! :D

3 Lúthien Lúthien | Web | 8. července 2011 v 18:08 | Reagovat

Gratuluju ti k tam krásnému vysvědčení. To já díky matice nikdy neměla. Užij si prázdniny! Vážně ti děsně závidím, že se můžeš scházet s Clarett a Caddy, já nemám žádnou kamarádku, která by měla ráda Tolkiena, přírodu a všechny ty věcy okolo...Ale třeba se s vámi taky někdy setkám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama